Prawdziwa pizza w amerykańskim stylu Pizza na dowóz w Olsztynie

Pizza Nocna, którą zna i lubi cały Olsztyn

Nowe trendy zapoczątkowane sytuacją na świecie w 2020 roku sprawiły, że ludzie znacznie chętniej zamawiają jedzenie na dowóz. Olsztyn również nie jest wyjątkiem. Restauracje, które do tej pory cieszyły się głównie gośćmi w lokalu, cieszą się nową grupą klientów, którzy chcą zasmakować dobrej pizzy.

Jedzenie z dostawą Olsztyn

Chcesz zamówić pizzę bez wychodzenia z domu? Pizzeria Cadillac Pizza Ci to umożliwia. Możesz zamówić pizzę na telefon albo wygodniej: przez naszą stronę www w zakładce MENU. Do wyboru masz wiele amerykańskich gatunków pizzy w trzech rozmiarach, w sam raz na jedzenie w domu lub pracy. Zamiast stać w długich kolejkach w sklepie, wygodniej jest zamówić pizzę z dowozem na Olsztyn. Nie wiesz na jaką pizzę się zdecydować? Nie szkodzi. Dajemy Ci możliwość wyboru pół pizzy jednego rodzaju, a drugie pół innego. Pizze połówkowe to nasz bestseller i pomysł na dobre jedzenie z dostawą, gdzie nie musisz nigdzie wychodzić, ani iść na kompromis. Lubisz sam komponować własne jedzenie? W takim razie skorzystaj z naszego menu, gdzie skomponujesz swoją własną pizzę ze wskazanych przez Ciebie składników.

Promocje na jedzenie w Olsztynie

Mieszkasz w Olsztynie, szukasz jedzenia z dowozem w promocyjnych okazjach? Zamawiając pizzę w Cadillac Pizza możesz liczyć na 10% rabatu dla studentów lub dla firm, a jeśli zamówisz jedzenie z dowozem powyżej 50 złotych, dołożymy dla Ciebie gratis butelkę Pepsi.

Jedzenie na dowóz - zamów to, co lubisz

Jako jedyni w Olsztynie mamy w menu pizzę o średnicy 60 cm. To nie jedyna zaleta, jaką posiadamy. Smaczne jedzenie z dostawą na Olsztyn, wysokiej jakości składniki oraz kucharze, którzy znają się na rzeczy. To sprawia, że nasze jedzenie jest takie dobre.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW