U NAS ZAMÓWISZ TELEFONICZNIE

Szukasz restauracji serwującej jedzenie na telefon w Olsztynie? Nie masz czasu, ochoty lub możliwości, aby samodzielnie przygotować dziś obiad lub kolację? Szukasz idealnego rozwiązania i chcesz zamówić coś z dowozem do swojego domu lub biura? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapoznaj się z menu Pizzerii Cadillac i przekonaj się, że zamówić możesz u nas idealną pizzę, która nie tylko zaspokoi Twój głód, ale da Ci też przyjemność z jedzenia. Zapraszamy!

Zamów jedzenie na telefon

Jak już zdążyliśmy wcześniej zasugerować - w naszej restauracji jedzenie w Olsztynie zamawiać możesz telefonicznie. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi pracownikami, którzy radośnie przyjmą Twoje zamówienie składane pod numerem telefonu: 517311033. Zadzwoń do nas, przedstaw swoje zamówienie lub zapytaj o poradę, a my miło Cię obsłużymy i zadbamy o to, aby zlecenie było należycie wykonane!

Możesz też zjeść w naszej pizzerii

Myślałeś o zamówieniu jedzenia na telefon w Olsztynie, ale teraz chodzi Ci po głowie pomysł, aby jednak odwiedzić dobrą restaurację? Serdecznie zachęcamy Cię do wizyty w naszym lokalu, który zlokalizowany jest w Olsztynie przy ulicy Hanowskiego 9. Zapewniamy, że u nas w miłej i przyjaznej atmosferze zjesz pizzę, która bardzo Ci posmakuje!